Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 70x125x33,25
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7514 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,642 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 70 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 |
| Каталожний номер | 7514/32214 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120389 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 125 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴


