
Підшипник роликовий конічний упорний 29910 (BFSB353056E)
155 ₴
- Немає в наявності
- Код: 29910КС17
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник наполегливий, роликовий, з одним рядом коротких конічних роликів, безсепараторний, у кожусі. Одна каблучка з бортом, інша — плоска, підшипник нерозбірний, пластичне мастило внесено на заводі заздалегідь. 50х78, 5х17, 5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 29910КС17 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,35 |
| Висота | 17,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 17,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 78,5 |
| Каталожний номер | 29910/BFSB353056E |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120205 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 78,5 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴

