
Підшипник кульковий радіальний 1580207
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1580207
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кульковий однорядний радіальний з ущільненням з двох сторін і сферичною посадковою поверхнею зовнішнього кільця 35x72x20
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 1580207 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,311 |
| Висота | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 1580207 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120038 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

