Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 50x110x27
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80310 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,05 |
| Висота | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 80310/6310/6310ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120439 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴


