
Підшипник маточини КамАЗ 5297, 6520, МАЗ 5322-642554 7520 (32220)
669 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7520
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 100x180x49
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7520 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 5,1 |
| Висота | 46 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 100 мм |
| Внутрішній діаметр. | 100 |
| Висота B (мм) | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 |
| Каталожний номер | 7520/32220 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120394 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 180 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴

