
Підшипник КПП ГАЗ 3301-3309, 4301 7208 (30208)
121 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7208
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 40x80x19,75
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7208 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,446 |
| Висота | 18 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 7208/30208/BT1-0587A/94021224/3142394 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120360 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴

