
Підшипник коробки роздавальної ВАЗ 2121-2123 вал проміжний, передня опора 12507 (NF2207)
177 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12507
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний з однобортовим зовнішнім кільцем та двобортовим внутрішнім кільцем 35x72x23
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 12507 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,421 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 12507/NF2207/21213-1802092 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119889 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴

