
Підшипник кульковий упорний 8107 (51107)
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8107
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 35x52x12
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 8107 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,084 |
| Висота | 12 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Каталожний номер | 8107/51107 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119940 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴

