Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 85x180x41
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180317 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 4,2 |
| Висота | 41 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 85 мм |
| Внутрішній діаметр. | 85 |
| Висота B (мм) | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 |
| Каталожний номер | 180317/6317/317 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120171 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 180 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


