
Підшипник мосту (задній, середній, передній) КрАЗ-260, КамАЗ-6410, МАЗ 7518 (32218)
503 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7518
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 90x160x42,5
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7518 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 3,5 |
| Висота | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 90 мм |
| Внутрішній діаметр. | 90 |
| Висота B (мм) | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 |
| Каталожний номер | 7518/32218 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120393 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 160мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴

