
Підшипник кульковий радіальний 180210 (6210 2RS)
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180210
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 50x90x20
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180210 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,464 |
| Висота | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 180210/6210/210 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120151 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

