
Підшипник маточини передньої ГАЗ 2410, 31029 внутрішній (7806)
242 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7806/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний 32x72x29,75
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7806P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,45 |
| Висота | 28,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 32 мм |
| Внутрішній діаметр. | 32 |
| Висота B (мм) | 28,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 7806/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120340 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴

