
Підшипник корпусного вузла (сферична обойма) 480206 (UC 206)
141 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 480206
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Онорядний кульковий підшипник, який має сферичну поверхню зовнішньої обойми, що робить його самовстановлюючим. Він має внутрішнє кільце з двома отворами (під кутом 120 °) для гвинтів, якими кріпиться підшипник на валу. Від попадання вологи підшипник захищений пластиковим кільцем ущільнювача. Підшипники є частиною спеціальних корпусних вузлів (чавунний корпус + підшипник): UCP, UCF, UCT, UCFC, UCPA, UCFL 30x62x19/38,1
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 480206 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,31 |
| Висота | 38,1 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 38,1мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 480206/UC 206/YAR 206-2F/LA 206/GYE 30 KRRB/LE 206-2F |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120456 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴

