
Підшипник моста задньогоЗИЛ-130, ГАЗ-4301, середньго КамАЗ-4310 (27911)
531 ₴
- В наявності
- Код: 27911
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий конічний радіально-упорний однорядний з кутом контакту рівним або більше 20 градусів 53,975x123,825x39,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 27911 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 2,2 |
| Висота | 39,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 53,975мм |
| Внутрішній діаметр. | 53,975 |
| Висота B (мм) | 39,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 123,825 |
| Каталожний номер | 27911 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120201 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 123,825 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴

