
Підшипник КПП ЗАЗ 1102-1105, SENS вал вторинний (головної пари) передній 292305 (RNU305)
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 292305
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний з бортами на зовнішньому кільці і без внутрішнього кільця 35x62x17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАЗ |
| Код запчастини | 11021105 |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Dana, Slavuta, Tavria |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 |
| Вага (Кг) | 0,195 |
| Бренд | ASR |
| Країна-виробник | Польща |
| Код | 120204 |
| Каталожний номер | 292305/RNU305/245-2302025 |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Артикул без символів | 292305 |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

