
Підшипник маточини передньої ГАЗ 3306-52, МТЗ 50-80, мосту заднього ГАЗ-24, 3110, 31022 7606 (32306)
166 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7606
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 30x72x29
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7606 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,559 |
| Висота | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 7606/32306 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120397 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴

