
Підшипник голчастий радіальний МТЗ задній ВВП 943/30 (HK303832)
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 943/30
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіальний голчастий або з довгими циліндричними роликами однорядний з одним зовнішнім кільцем штампованим 30x38x32
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 94330 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,085 |
| Висота | 32 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 |
| Каталожний номер | 943/30/HK303832 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119355 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 38мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

