
Підшипник маточини колес мостів (проміжного та заднього, внутрішня опора) КамАЗ, ЗІЛ 7517 (32217/P6)
503 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7517/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 85x150x38,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7517P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 2,7 |
| Висота | 36 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 85 мм |
| Внутрішній діаметр. | 85 |
| Висота B (мм) | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 7517/32217 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120330 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴

