
Підшипник кульковий радіальний 180111 (6011 2RS)
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180111
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 55x90x18
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180111 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,395 |
| Висота | 18 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Висота B (мм) | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 180111/6011 2RS/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120074 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴

