
Підшипник роликовий конічний LM67048/10 (JD8187/JD8225)
117 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM67048/10
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний (дюймовий) 31,75*59,131*16,764
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | LM6704810 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,179 |
| Висота | 16,76 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 31,75 мм |
| Внутрішній діаметр. | 31,75 |
| Висота B (мм) | 16,764мм |
| Зовнішній діаметр | 59,131 |
| Каталожний номер | LM67048/LM67010/7906/JD8187/JD8225 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119753 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 59,131мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴

