
Підшипник кульковий радіальний з канавкою 50115 (6015N)
150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50115
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з канавкою на зовнішньому кільці 75x115x20
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 50115 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,61 |
| Висота | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр. | 75 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 |
| Каталожний номер | 6015/115/6015N/50115 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120227 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 115 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

