
Підшипник КПП (проміжний вал, задня опора) КамАЗ, Урал 53610 Н (22310 CW33)
439 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53610Н
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіальний сферичний дворядний, основне конструктивне виконання з бортиками на внутрішньому кільці, літера Н у маркуванні позначає канавку для змащення на зовнішньому кільці. 50x110x40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 53610Н |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,85 |
| Висота | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 3610/53610/22310 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119923 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴

