
Підшипник КПП, маточини передньої (наружные опори) ГАЗ 3110-31105 (Волга) 7605 (32305)
142 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7605
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 25x62x25,25
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7605 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,366 |
| Висота | 24 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 7605/32305 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120396 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴

