Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 55x120x29
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180311 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,35 |
| Висота | 29 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Висота B (мм) | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 |
| Каталожний номер | 180311/6311/311 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120167 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴


