Онорядний кульковий підшипник, який має сферичну поверхню зовнішньої обойми, що робить його самовстановлюючим. Він має внутрішнє кільце з двома отворами (під кутом 120 °) для гвинтів, якими кріпиться підшипник на валу. Від попадання вологи підшипник захищений пластиковим кільцем ущільнювача. Підшипник є частиною спеціального корпусного корпусного вузла UCF (квадратний чавунний корпус F 206 + підшипник UC 206) 30x108x40,2
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | UCF206 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,922 |
| Висота | 40,2 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 40,2 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 |
| Каталожний номер | UCF206/FY 30 TF/LEF206 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120478 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 108мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴


