Підшипник кочення роликовий радіальний сферичний дворядний, основне конструктивне виконання з бортиками на внутрішньому кільці, літера Н у маркуванні позначає канавку для змащення на зовнішньому кільці. 55x120x43
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 53611Н |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 2,35 |
| Висота | 43 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Висота B (мм) | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 |
| Каталожний номер | 3611/53611/22311 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119924 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴


