Онорядний кульковий підшипник, який має сферичну поверхню зовнішньої обойми, що робить його самовстановлюючим. Він має внутрішнє кільце з двома отворами (під кутом 120 °) для гвинтів, якими кріпиться підшипник на валу. Від попадання вологи підшипник захищений пластиковим кільцем ущільнювача. Підшипник є частиною спеціального корпусного корпусного вузла UCF (квадратний чавунний корпус F 207 + підшипник UC 207) 35x117x44,4
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | UCF207 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,316 |
| Висота | 44,4 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 44,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 117 |
| Каталожний номер | UCF207/FY 35 TF/LEF207 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120480 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 117 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


