Підшипник кульковий упорний одинарний закритого типу 65x100x21
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 9588213 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,5 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 65 мм |
| Внутрішній діаметр. | 65 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 9588213 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120449 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


