
Підшипник кульковий радіальний на закріплювальній втулці 11312 (1313K+H313)
469 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11312
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний дворядний сферичний, що самовстановлюється з конічним отвором, на закріплювальній втулці. Втулка H313 60x140x33/50
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 |
| Вага (Кг) | 2,7 |
| Бренд | ASR |
| Країна-виробник | Польща |
| Код | 120019 |
| Каталожний номер | 11312/1313+H313 |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Артикул без символів | 11312 |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Висота B (мм) | 33 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴

