
Підшипник роликовий конічний LM501349/10 (JD8902/JD8237)
157 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM501349/10
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний (дюймовий) 41,28*73,43*19,56
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19,56 |
| Вага (Кг) | 0,334 |
| Бренд | ASR |
| Країна-виробник | Польща |
| Код | 119743 |
| Каталожний номер | LM501349/501310/LM501349/310/LM 501349/10/SET45/01840/RTC2726/JD8902 |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 73,43мм |
| Артикул без символів | LM50134910 |
| Внутрішній діаметр. | 41,28 |
| Зовнішній діаметр | 73,43 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 41,28 мм |
| Висота B (мм) | 19,56 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴

