
Радіатор системи охолодження
2 351 ₴
- В наявності
- Код: R20062
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R20062 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Ion, 306, Xsara, Berlingo, Partner, C-Zero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 351 ₴


