
Радіатор системи охолодження
7 998 ₴
- В наявності
- Код: R12351
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12351 |
| Довжина ядра радіатора | 708 мм |
| Ширина ядра радіатора | 592 мм |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 592 x 708 x 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 998 ₴


