
Радіатор системи опалення салона
1 638 ₴
- В наявності
- Код: H21364
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21364 |
| Довжина ядра радіатора | 207 мм |
| Ширина ядра радіатора | 143 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Orlando, Volt, Cruze, 9-5, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴

