
Радіатор системи опалення салона
1 884 ₴
- В наявності
- Код: H21461
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21461 |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 206 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | I30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 884 ₴

