
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину
841 ₴
- В наявності
- Код: WB90907
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SATO tech - бренд, що спеціалізується на виготовленні елементів підвіски. На сьогоднішній день під торговою маркою SATO tech випускаються амортизатори для європейських, азіатських і американських автомобілів. Повний асортимент продукції охоплює більшість відомих моделей автомобілів.
Конструкція амортизаторів SATO tech спроектована таким чином щоб:
- збільшити якість зчеплення коліс з дорожнім полотном;
- підвищити стійкість автомобіля до перекидання;
- компенсувати знос інших елементів і вузлів;
- створити максимально комфортні умови під час їзди.
Застосування: VW GOLF IV (91-) - R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB90907 |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | балка осі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841 ₴


