
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину
3 380 ₴
- В наявності
- Код: WB91077
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB91077 |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model 3 |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Ширина | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 92.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | балка осі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴


