
Підшипник коробки роздавальної ВАЗ 2123 диференціал, права та ліва опора
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2007807
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний 33*62*16
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 2007807 |
| Вага (Кг) | 0,1 |
| Висота | 16 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 2007807/78349/310/2123-2303036/LM78349/LM78310A |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118971 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

