
Підшипник КПП ВАЗ 2101-07, 2121, 2123 вал вторинний, передня опора
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 464904Е
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіальний голчастий або з довгими циліндричними роликами однорядний без кілець 19,3*25,3*19,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 464904Е |
| Вага (Кг) | 0,05 |
| Висота | 19,8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 19,3 мм |
| Внутрішній діаметр. | 19,3 |
| Висота B (мм) | 19,8 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,3 |
| Каталожний номер | 464904/K19,3x25,3x19,8/21010-1701108 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118938 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 25,3 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴

