
Сальник клапана ВАЗ 2110-12, 2170-72, 1117-19, 2190-92, (16 кл.) (FPM) (к-т 16 шт.)
191 ₴
- Немає в наявності
- Код: VSKit 2112 (FPM)
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сальник клапана ВАЗ 2110-12, 2170-72, 1117-19, 2190-92, (16 кл.), ГАЗ дв. 405, 406, 409 (к-т 16 шт.)
ОЕМ: 2112-1007026
Застосовність: VAZ 2110-12, 2170-72, 1117-19, 2190-92, GAZ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | Corteco 19030310; REINZ 702605800 |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Peugeot, Volkswagen, Jaguar, Audi, Lancia, Maserati, BMW, Fiat, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, 33, Brava, 3, Bravo, 928, 306, Jetta, XJ, 112, BX, 110, 7-Series, Palio, Stilo, Passat, 740, Escort, 960, Laguna, ZX, Punto, 9000, 405, 111, Sport Spider, Quattroporte, 940, Thema, 19, Tipo, 145, 146, 155, Clio, Megane, Dedra, Spider, Xantia, GT, Coupe, Croma, Shamal, Z1, Delta, 6, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | VSKit2112FPM |
| Вага (Кг) | 0,025 |
| Каталожний номер | 21120-1007026/2112-1007026/70-26058-00/19030310/70-26058-00 |
| Код | 122954 |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴

