
Підшипник кульковий упорний 8115 (51115)
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8115
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 75x100x19
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8115 |
| Вага (Кг) | 0,402 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр. | 75 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 8115/51115 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119946 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

