
Підшипник мосту заднього ГАЗ 2217-2752, 33027, 3302, ЗАЗ 1102, АЗЛК шестерня ведуча, перед. опора 27606 (32306/P6)
286 ₴
- Немає в наявності
- Код: 27606/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий конічний однорядний, Габарити: d*D*T 30*72*28,75
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 27606P6 |
| Вага (Кг) | 0,622 |
| Висота | 28,75 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 28,75 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 27606/32306 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118857 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

