
Радіатор системи охолодження
8 273 ₴
- В наявності
- Код: 734931
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 734931 |
| Ширина ядра радіатора | 780 мм |
| Довжина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів без масляного радіатора |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 273 ₴


