Пусто
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 735472 |
| Ширина ядра радіатора | 720 мм |
| Довжина ядра радіатора | 475 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з масляним радіатором |
| Конструктивні особливості | Без регулятора охолоджуючої рідини |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, A7, Q5, Q3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 144 ₴



