
Радіатор пічки
4 576 ₴
- В наявності
- Код: 715345
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 715345 |
| Ширина ядра радіатора | 276 мм |
| Довжина ядра радіатора | 184 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Vesta, XRAY, Sandero, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴


