
Радіатор системи охолодження
3 572 ₴
- В наявності
- Код: 731537
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 731537 |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів без масляного радіатора |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 572 ₴

