
Радіатор системи охолодження
6 123 ₴
- В наявності
- Код: 734708
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор, охлаждение двигател
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 734708 |
| Ширина ядра радіатора | 698 мм |
| Довжина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів без масляного радіатора |
| Конструктивні особливості | Без регулятора охолоджуючої рідини |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 123 ₴

